Ege - İzmir Peugeot ve Citroen Özel Servisi

Izmir peugeot özel servisi

Ege Peugeot & Citroën Özel Servisi 4 Eylül 2012 tarihinde İzmir Gaziemir'de tamamen uzman personeller tarafından kurulmuştur. Mekanik , Kaporta , Boya , Oto elektrik , Oto koruma sistemleri ve Yedek Parça hizmetleri sunmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla verme amacıyla kurulan Ege Peugeot ve Citroen Özel Servisi alanında saygın bir noktaya gelmeyi amaçlamaktadır.

Her biri alanında uzman olan deneyimli personellerimizle tüm peugeot ve citroen marka araçlarınızı 1 yıl garanti ile tamir etmekteyiz.

Tamamen kaliteli ve güvenli servis anlayışıyla kurulan Ege Peugeot & Citroën Özel Servisi kurulduğu günden itibaren bu anlayışla çalışmaktadır. 12 yılı aşkın süre boyunca yetkili servis deneyimi olan personelimiz ile kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun maliyetlerle sizlere sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin servis içinde rahat etmesi için hazırlanan bekleme odasında, aracınızın tamiri veya bakımı yapılırken sizde zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bekleme salonumuzda çayınızı içerken televizyon izleyebilir, internette gezinebilir ya da dergi ve gazete okuyabilirsiniz. Kaliteli hizmetin adı olan Ege Peugeot ve Citroen Özel Servisi siz değerli müşterilerin rahatlığı ve güveni için çalışmaktadır.

7/24 yol yardım desteği bulunan Ege Peugeot ve Citroen özel servisi sadece izmir peugeot ve citroen özel servisi olmayıp ege bölgesindeki diğer şehirlere de destek vermektedir. Aracınız yolda kaldığında bizi arayıp anında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz

yahya durgut

Yahya Durgut

Uzmanlık Alanı: Mekanik
Statü: Teknik Danışman
İş Deneyimi: 12 Yıl
2001 - 2005 İrde Otomotiv
2007- 2012 Arkas Otomotiv
2012 - ... Ege Peugeot

İsmail Akgül

İsmail Akgül

Uzmanlık Alanı: Mekanik
Statü: Teknik Danışman
İş Deneyimi: 12 Yıl
1997 - 2003 Mekanik Atölyesi
2005 - 2011 İrde Otomotiv
2011 - 2012 Amca Otomotiv
2012 - ... Ege Peugeot

izmirpeugeot.com | 0 232 282 26 27 Oto Servis Izmir